APEL DO POLICJANTÓW

Szanowne Policjantki i Policjanci  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z następującymi propozycjami projektów związanymi z państwa zawodem. Z góry dziękujemy za wszelkie przesłane sugestie, propozycje, uwagi oraz ewentualną krytykę.

Projekt 002 - GENERALNA REFORMA POLICJI

Projekt 006 -  POLICJA - TWÓJ PARTNER 

Projekt X    - Twój projekt

Aktualnie jesteśmy na etapie gromadzenia i wprowadzania obywatelskich projektów zmian w polskim ustawodawstwie na naszą platformę koncepcji politycznych. Czekamy na wasze zgłoszenia tutaj.

   

Jeżeli jesteś policjantem lub policjantką i uważasz, że masz jakikolwiek ciekawy pomysł lub koncepcję - podziel się nią z nami imiennie lub anonimowo składając swój własny projekt. Jeśli uzyska on naszą akceptację wówczas pojawi się na naszej platformie internetowej. Każdy projekt podzielony będzie na następujące etapy: WPROWADZENIE (opis projektu), OPINIOWANIE (tutaj koncepcja zostaje poddana pod dyskusje na forum projektu 5RP-PROJEKT POLITYKA), SONDAŻ (aktualna sonda poparcia dla projektu, jaka znajduje się w wątku głównym każdego projektu na forum), GŁOSOWANIE KOŃCOWE (11/11/2018 czyli w rok po powstaniu niniejszego projektu odbędzie się głosowanie końcowe wszystkich użytkowników serwisu).  Jeśli Twój projekt / koncepcja / pomysł uzyskają 51% poparcia wówczas automatycznie wejdą w skład naszego programu politycznego, który chcemy zaoferować Polakom w najbliższych wyborach parlamentarnych.

   

Dziękujemy za uwagę i prosimy o wsparcie

NIE ZAWIEDZIEMY WAS


Dołącz do nas! | Dodaj własny projekt | Dołącz do debaty

      

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku

 
 
Grupa dyskusyjna na Facebooku 5RP - PROJEKT POLITYKA