APEL DO ROWERZYSTÓW

Szanowni Państwo,  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem ustawy rowerowej jaką zaproponujemy Polakom jako część naszego programu w nadchodzącycyh wyborach parlamentarnych w 2019 roku. Z góry dziękujemy za wszelkie przesłane sugestie, propozycje, uwagi oraz ewentualną krytykę. Głosowanie końcowe nad projektem 11 listopada 2018. Projekt ustawy w linku poniżej:

457 - USTAWA ROWEROWA - promocja i modernizacja ruchu rowerowego w Polsce - projekt ustawy

 

       

Aktualnie jesteśmy na etapie gromadzenia i wprowadzania obywatelskich projektów zmian w polskim ustawodawstwie na naszą platformę koncepcji politycznych. Do 21 grudnia br. czekamy na wasze zgłoszenia tutaj. Po tym terminie oraz na podstawie przesłanych projektów oraz paneli dyskusyjnych przygotujemy specjalny apel do tej grupy osób z prośbą o wsparcie merytoryczne naszych projektów i poparcie w najbliższych wyborach parlemantarnych.

   

Jeżeli jesteś rolnikiem i uważasz, że masz jakikolwiek ciekawy pomysł lub koncepcję - podziel się nią z nami imiennie lub anonimowo składając swój własny projekt. Jeśli uzyska on naszą akceptację wówczas pojawi się na naszej platformie internetowej. Każdy projekt podzielony będzie na następujące etapy: WPROWADZENIE (opis projektu), OPINIOWANIE (tutaj koncepcja zostaje poddana pod dyskusje na forum projektu 5RP-PROJEKT POLITYKA), SONDAŻ (aktualna sonda poparcia dla projektu, jaka znajduje się w wątku głównym każdego projektu na forum), GŁOSOWANIE KOŃCOWE (11/11/2018 czyli w rok po powstaniu niniejszego projektu odbędzie się głosowanie końcowe wszystkich użytkowników serwisu).  Jeśli Twój projekt / koncepcja / pomysł uzyskają 51% poparcia wówczas automatycznie wejdą w skład naszego programu politycznego, który chcemy zaoferować Polakom w najbliższych wyborach parlamentarnych.

     

Dziękujemy za uwagę i prosimy o wsparcie

NIE ZAWIEDZIEMY!

 


Dołącz do nas! | Dodaj własny projekt | Dołącz do debaty