Drodzy Rodacy, Droga Polsko

,


Na początek dwa słowa do wszystkich EURO-SCEPTYKÓW, przeciwników Unii Europejskiej i wszystkich tych, którzy marzą o zakończeniu jej działalności: potrzebujemy również Was i Waszych opinii, a w szczególności Waszej "podkręconej" analizy sceptycznej. Chcemy Was prosić o zaufanie i przyłączenie się do próby reformy, naprawy i udoskonalenia Unii Europejskiej, na co czeka z dziś utęsknieniem większość Europejczyków. 1/3 forum czeka właśnie na Was! Wiele Waszych argumentów jest zasadnych i trzeba je powoli lub / i stopniowo zacząć wprowadzać w życie - ale nie chcemy Unii Europejskiej niszczyć, ani wchodzić z nią na wojenną ścieżkę! - Najpierw chcemy spróbować ją naprawić i udoskonalić. Jeśli to nie pomoże, to wtedy z niej wyjdziemy...  W myśl zasady: ZANIM COŚ WYRZUCISZ SPRÓBUJ TO NAPRAWIĆ

Mija 13 lat od naszego wejścia w struktury Unii Europejskiej. Jesteśmy dzisiaj ostatnim krajem w Unii, który nie chce przyjmować uchodźców. Jak wiecie, obecne stosunki Polski z Unią nie należą do najlepszych. Być może z tego powodu wkrótce Polsce grozić będzie separacja na arenie europejskiej. Zdecydowanie odrzucamy ten scenariusz i chcemy rozpocząć specjalną debatę dotyczącą Polski w Unii Europejskiej oraz naszych stosunków z Brukselą. Przygotowaliśmy specjalne forum dyskusyjne poświęcone POLSCE W UNII EUROPEJSKIEJ. Chcemy zorganizować burzę mózgów oraz przeprowadzić rzetelną kampanię informacyjną opartą w 100% na faktach dotyczących uchodźców, problemu relokacji, oraz samego funkcjonowania Unii Europejskiej. Wierzymy, że możliwe jest wypracowanie kompromisu i rozwiązań obiektywnie dobrych dla wszystkich. Nie chcemy w żaden sposób krytykować ani byłej ani obecnej ekipy rządzącej. Chcemy się skupić na swoich własnych przemyśleniach i rozwiązaniach. Uważamy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odwrócić obecny negatywny trend dotyczący relacji polsko - unijnych i zaproponować Polakom najlepsze rozwiązania w przyszłych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jeśli uważasz, że to właśnie Ty powinieneś brać udział w tym projekcie - zgłoś się do nas już dzisiaj!Forum POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką stosunków Polski z Unią Europejską, oraz funkcjonowaniem samej Unii we współczesnym świecie. Na naszym forum przygotujemy szereg projektów unijnych do których będziemy chcieli zachęcić nie tylko Polaków, ale również mieszkańców pozostałych krajów członkowskich UE. Jeśli masz wiedzę na temat funkcjonowania Unii Europejskej lub pracujesz w jej strukturach to czekamy właśnie na Ciebie. Na forum europejskim, podobnie jak na wszystkich pozostałych forach w naszym serwisie, obowiązuje zasada: ZERO CHAMSTWA, AGRESJI, ZŁOŚLIWOŚCI, WYŚMIEWANIA, PRZEKLEŃSTW, REKLAM i SPAMU. Tylko merytoryczne wypowiedzi. Pozostałe będziemy nieubłaganie kasować.Jednym z głównych założeń tego forum jest próba odpowiedzi na pytanie: jak możemy zwiększyć korzyści gospodarcze z bycia członkiem Wspólnoty Europejskiej? To tutaj wspólnie zbudujemy polską e-platforme handlową na której każdy polski przedsiębiorca będzie mógł bezpłatnie i automatycznie wykonać ofertę handlową swojej firmy na wszystkie urzędowe unijne języki. To również tutaj będziemy sie wymieniać  informacjami na temat wszelkich potencjalnych możliwości rozpoczęcia współpracy handlowej z wybranym krajem członkowskim UE. Jeśli mieszkasz zagranicą i masz jakikolwiek pomysł na eksport polskich produktów do dowolnego kraju UE - zgłoś się do nas koniecznie!W sekcji UE na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy specjalne indywidualne przesłanie dla każdego kraju członkowskiego. Zakłada ono, że będziemy walczyć o Europę i Unię Europejską. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi przesłaniami tutaj.

Ujednolicona treść ogólna naszego europejskiego przesłania do pozostałych krajów członkowskich znajduje się poniżej:Jesteśmy nową internetową inicjatywą obywatelską, której celem jest głęboka reforma i unowocześnienie nie tylko naszego kraju, Polski, ale również Unii Europejskiej. Chcemy tego dokonać w porozumieniu ze wszystkimi krajami członkowskimi oraz w poszanowaniu praw wszystkich jej obywateli. Przede wszystkim jednak W ZGODZIE I SPOKOJU!

Wierzymy, że jest to możliwe i dlatego tworzymy specjalną międzynarodową platformę internetową poświęconą debacie publicznej oraz najbliższym wyborom do Europarlamentu

Chcemy rozpocząć w Europie budowę nowego ruchu politycznego na samym środku politycznej sceny – w CENTRUM, młodym, odważnym, niezależnym, obiektywnym i racjonalnym. Bez lewicowych lub prawicowych radykalizmów.


Chcemy wspólnie z waszym krajem budować nową silną i zjednoczoną Europę. Chcemy również naprawić wiele błędów, które popełniła i nadal popełnia dzisiejsza Unia Europejska, które m.in. doprowadziły do m.in. Brexitu oraz kryzysu związanego z relokacją uchodźców


W najbliższym czasie dokładnie przeanalizujemy stosunki gospodarcze i wymianę handlową pomiędzy Polską a waszym krajem. Już dzisiaj uruchamiamy na naszej stronie specjalną internetową platformę, na której będziemy w Polsce debatować nad zintensyfikowaniem współpracy gospodarczej pomiędzy naszymi krajami. Mamy nadzieję na owocną przyszłą współpracę, do której zapraszamy już dzisiaj.


 RAZEM ZBUDUJEMY NOWĄ SILNĄ I LICZĄCĄ SIĘ GLOBALNIE UNIĘ EUROPEJSKĄ!ZAPRASZAMY NA NASZĄ EUROPEJSKĄ GRUPĘ NA FACEBOOKU, KTORA DOSTĘPNA JEST TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM:


 

UWAGA! SZUKAMY MODERATORA DLA GRUPY EUROPEJSKIEJ!


powrót do poprzedniej strony