Witamy na stronie Politycznej Inicjatywy Obywatelskiej 5RP


JAK DODAĆ SWÓJ WŁASNY PROJEKT?

powrót do poprzedniego menu
 

Jeżeli uważasz, że posiadasz jakąkolwiek ciekawą koncepcję polityczną z którą warto się podzielić - zarówno w wymiarze regionalnym jak i ogólnokrajowym - nie zwlekaj i podziel się nią z nami! Twój projekt / koncepcja zostanie umieszczona na naszym serwerze, każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł komentować (czytaj: udoskonalać) twój projekt, dołączymy do niego ankietę, dzięki której będziemy mogli na bieżąco oceniać popularność danego projektu. 

Formularz rejestracyjny

Przygotowaliśmy specjalny formularz rejestracyjny dla każdego nowego projektu. Zasadniczo wyróżniamy dwa typy projektów: oficjalne (imienne) i poufne. Poufne to takie, których nazwisk autorów nie publikujemy. Po przesłaniu formuularza, zostanie on przez nas przenalizowany pod kątem zgodności naszymi zasadami i wskazówkami dotyczącymi projektów politycznych i w razie akceptacji opublikowany na naszym forum. 

 

Nadzorowanie Projektu

Nie musisz nadzorować tego projektu od momentu jego publikacji na naszym serwerze. Możesz tylko podpowiedzieć ciekawy pomysł, a my zajmiemy się resztą. Zapewniamy 100% dyskrecję - w formularzu rejestracyjnym możesz zaznaczyć, czy chcesz, aby Twoje nazwisko zostało podane oficjalnie jako osoby składającej projekt. .

Finalizacja

Wszystkie projekty zostaną poddane pod głosowania użytkowników 11 listopada 2018 roku. Wszystkie projekty, które otrzymają minimum 51% poparcia wszystkich użytkowników 5RP - PROJEKT POLITYKA zostaną włączone w skład naszego oficjalnego programu wyborczego w przyszłych wyborach parlamentarnych - o ile oczywiście podejmiemy taką decyzję w w/w dniu.

 
Dołącz do nas! | Dodaj własny projekt | Dołącz do debaty

 


powrót do poprzedniego menu
 
Grupa dyskusyjna na Facebooku 5RP - PROJEKT POLITYKA
 
 
 
FB - FANPAGE INSTAGRAM TWITTER