Witamy na stronie Politycznej Inicjatywy Obywatelskiej 5RP


WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

Dzień dobry

Poszukujemy osób, które mają jakiekolwiek ciekawe pomysły lub koncepcje dotyczące polityki i zarządzania naszym krajem oraz tym konkretnie województwem. Jesteśmy na wstępnym etapie budowania nowej internetowej partii politycznej osadzonej w ścisłym centrum politycznej sceny, gdzie każdy może zgłosić swój własny projekt, który następnie zostanie poddany publicznej debacie oraz głosowaniu.

Jeżeli uważasz, że chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i wspólnie  budować program nowoczesnej Polski XXI wieku - prześlij swoje zgłoszenie już dzisiaj!

Zapraszamy również do przesyłania nam wszelkich ważnych informacji lub propozycji z regionu, które Twoim zdaniem warto rozważyć w programie, który ma stanowić atrakcyjną ofertę polityczną dla Polaków w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Chcemy stworzyć coś naprawdę innego od tego co widzimy dzisiaj w polskiej polityce. Spokój. Zdrowy rozsądek. Umiar. Mądrość. Obiektywizm. Racjonalizm.  Jeżeli te pojęcia nie są Ci obce to najprawdopodobniej szukamy właśnie Ciebie!

Podstawowa zasada to... ZERO CHAMSTWA I AGRESJI! Chcemy skupić się na konstruktywnej debacie dotyczącej wszystkich zagadnień dotyczących naszego codziennego życia. Chcemy przedstawić Polakom ofertę RACJONALNĄ, nie EMOCJONALNĄ!

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) tworzeniem regionalnych struktur w tym regionie i masz jakiekolwiek ciekawe pomysły jak dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i osób potencjalnie zainteresowanych tym projektem, prześlij nam swoje zgłoszenie korzystając z tego formularza kontaktowego.


Poniżej wykaz miejscowości w województwie świętokrzyskim, w których chcielibyśmy mieć swojego przedstawiciela. Na bieżąco będziemy "linkować" każdą niżej wymienioną miejscowość do strony z danymi kontaktowymi oraz innymi ważnymi informacjami regionalnymi.

Lista miejscowości: Bodzentyn, Busko-Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Daleszyce, Działoszyce, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Koprzywnica, Kunów, Małogoszcz, Morawica, Opatów, Osiek , Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Stopnica, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost 

Zapraszamy do naszej grupy dyskusyjnej na FB gdzie odbywają się debaty dotyczące wszystkich projektów wraz z głosowaniami. Nasz fanpage na FB tutaj.


Dołącz do nas! | Dodaj własny projekt | Dołącz do debaty